top of page
vichy 2.jpg

VICHY

Dermatokozmetika Vichy je synonymom pre kvalitu v starostlivosti o pleť. Je navrhnutá tak, aby sa starala o všetky druhy pleti a pokožky a to i tej najviac citlivej. Produkty z radov Vichy prispievajú k viditeľným výsledkom pomocou kombinácie aktívnych látok s mineralizovanou termálnou vodou z Vichy, ktorá je uznávaná hlavne pre vysoký obsah minerálov s upokojujúcimi, posilňujúcimi a regeneračnými vlastnosťami. O skvelých účinkoch vody z Vichy sa vedelo po celé storočia. Rimania dokonca zasvätili tento vzácny prameň bohyni krásy. Značka Vichy je typickým predstaviteľom maximálne úspešného zblíženia kozmetiky a medicíny. Vynikajúca znášanlivosť, preukázateľná účinnosť, receptúry založené na najnovších výskumoch, dodržovanie etických noriem pri výrobe – to sú rozpoznávacie znaky dermatokozmetiky Vichy

la roche.jpg

LA ROCHE - POSAY

Rady prípravkov La Roche-Posay sú prispôsobené špecifickým požiadavkám všetkých typov citlivej pokožky a ponúkajú riešenie ľuďom, ktorých trápi pokožka intolerantná, reaktívna, atopická alebo so sklonom k akné. Nevyhnutným základom každého prípravku je Termálna voda z La Roche-Posay, ktorá má antioxidačné a terapeutické vlastnosti a okamžite upokojuje citlivú a podráždenú pokožku.

bioderma.jpg

BIODERMA

Bioderma je dermatologická značka zameriavajúca sa na starostlivosť o citlivú a problematickú pokožku. Výsledkom biologického výskumu je vyhradený patentovaný komplex D.A.F. Tento komplex zvyšuje toleranciu prípravkov k pokožke tak, aby vyhovovali potrebám každého typu pokožky, vrátane pokožky najcitlivejšej. Pokožka sa stáva odolnejšia a menej náchylná voči podráždeniu. Jednotlivé prípravky sú prehľadne rozdelené do ucelených radov: Atoderm - suchá a atopická pokožka; Sensibio - citlivá pokožka; Sébium - mastná pokožka; Hydrabio - dehydratovaná pokožka; Nodé - vlasová pokožka; Photoderm - slnko a ochrana.

eucerin-hyaluron-filler-night-cream-50ml

EUCERIN

Komplexný sortiment značky Eucerin ponúka riešenie pre najčastejšie indikácie, ktoré sa objavujú v ordináciách dermatológov. U všetkých výrobkov Eucerin bola preukázaná kožná znášanlivosť a účinnosť v klinických štúdiách - pre zdravú a krásnu pleť.

av.jpg

AVENE

Výrobky z radu AVENE sú určené na starostlivosť o všetky typy citlivej pokožky. Hlavný aktívny prvok tejto kozmetiky predstavuje termálna voda Avene. Jej jedinečné a nemenné zloženie (bakteriologicky čistá, pH neutrálna, nízky obsah minerálov) je ideálne pre citlivú, precitlivenú až alergickú pokožku. Pôsobí proti dráždeniu, upokojuje pokožku a neutralizuje pôsobenie voľných radikálov. Podrobnejšie informácie nájdete pri jednotlivých prípravkoch.

doliva.jpg

DOLIVA

Doliva vie, že suchá pokožka nám znepríjemňuje telesnú i duševnú pohodu. Práve preto v spolupráci s odborníkmi hľadá inovatívne a hlavne viditeľné riešenia na úľavu od prejavov veľmi suchej a suchej pokožky. V našej kozmetike používa extra panenský olivový olej lisovaný za studena z malebného mestečka Buti, ktoré leží v srdci Toskánska.

PROMOAKCIE

U nás v lekárni prebiehajú rôzne promo akcie, kedy príde vyškolená dermoporadkyňa , ktorá Vám v čase od 9:00 - 16:00 hod vysvetlí všetko ohľadom daných produktov a všetkého čo Vás bude zaujímať a navyše Vám poskytne na produkty  zľavu vo výške od 15% - 20%. Promoakcie budú vopred oznámené na našej FB stránke.

bottom of page